Suvirinimo paslaugos

Paslaugos teikiamos tiek mūsų gamybinėse dirbtuvėse, tiek objektuose. Ilgametė patirtis įvairiausiose pramonės šakose. Mūsų įmonėje suvirinimo paslauga atliekama juodam ir nerūdijančiam plienui, aliuminiui, žalvariui, variui ir kitiems metalams.

Visi suvirintojai yra sertifikuoti pagal KIWA, BUREU VERITAS ar EMC standartus. Gali sujungti ne tik tiesias, bet ir lenktas ar itin sudėtingas metalines konstrukcijas, kas mums suteikia galimybę įgyvendinti pačias įvairiausias vienetinių ir nestandartinių gaminių idėjas.

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai visuomet siekia, kad suvirinimas būtų atliekamas kokybiškai, ir pavyktų išvengti galimų defektų, todėl klientai gali tikėtis paties geriausio rezultato.
Turime visą reikalingą įrangą ir suvirinimui reikalingus įrankius, kurie padeda saugiai ir sklandžiai atlikti šias užduotis. Iškviesdami Romedita suvirinimo specialistus būsite tikri, kad gaunate profesionalias paslaugas už priimtiną kainą.

Suvirinimo kontrolė

Suvirinimo darbų patikros metu galima patikrinti daugybę suvirinimo siūlės savybių. Kai kurios jų yra susijusios su suvirinimo siūlės forma, kitos – su siūlės defektai kurių plika akimi nepamatysi. 

Esant poreikiui galime pasiūlyti suvirinimo darbų patikrą.

Susisiekite su mumis
gaukite konsultaciją

Kilus klausimams maloniai kviečiame susisiekti kontaktine forma

Užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą

Kad naršymas būtų sklandesnis, šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos, kaip naudojami slapukai rasite privatumo politikoje